Aplikacje do tworzenia rolek okładka

Najlepsze aplikacje do tworzenia rolek

Internet zdominowały krótkie formy video! Nie ma odwrotu. Jeśli chcesz, by Twoja aktywność w social mediach była widoczna, musisz tworzyć rolki. Nie potrzebujesz do tego ani specjalistycznych umiejętności montażysty, ani komputera z płatnym oprogramowaniem do montowania. Wystarczy Ci telefon i jedna wybrana aplikacja do rolek. 

Montowanie rolek w aplikacji Instagram i TikTok

Zarówno Instagram, jak i TikTok umożliwiają podstawową edycję filmów, ale nie są to bardzo rozbudowane narzędzia. Jeśli zależy Ci na tym, by się wyróżnić, korzystaj z zewnętrznej aplikacji do tworzenia rolek. Masz wtedy zarówno więcej opcji montażu, jak i większą kontrolę nad jakością. 

Bezpłatne, najlepsze aplikacje do tworzenia rolek

Każda z wymienionych poniżej aplikacji do rolek ma zarówno podstawową wersję bezpłatną, jak i płatną wersję pro. W przypadku tych aplikacji (w momencie pisania tego artykułu) wystarczy Ci w zupełności wersja bezpłatna. 

Płatne aplikacje do rolek – dodawanie napisów

Tak, jak pisaliśmy wyżej, podstawowe, bezpłatne wersje aplikacji do rolek są wystarczające. Chcę Ci jednak pokazać najlepszą moim zdaniem aplikację do dodawania napisów. Jest to aplikacja na iOS i nazywa się Liro. Pozwala na automatyczne, bardzo szybkie dodawanie napisów do rolek, ponieważ sczytuje to, co mówisz w filmie. Subskrypcja roczna aplikacji Liro to koszt niecałych 300 zł, ale twórcy oferują także 7-dniowy bezpłatny okres próbny. Aplikacja świetnie sobie radzi z językiem polskim i nie wymaga wielu poprawek, a edycja tekstu przebiega sprawnie.

Najlepsze aplikacje do tworzenia rolek - płatne liro
Liro

Wybierz i przetestuj jedną aplikację do rolek

Jeśli myślisz sobie teraz “Ok, to którą z tych pięciu aplikacji do rolek mam wybrać?” to spieszę z odpowiedzią. Wybierz jedną z bezpłatnych, jakąkolwiek. Szybko zorientujesz się, czy jest dla Ciebie intuicyjna i czy Ci odpowiada. Kolejność polecanych aplikacji jest przypadkowa, ale wszystkie są przeze mnie sprawdzone i przetestowane. Myślę, że szybko znajdziesz najlepsze dla siebie aplikacje do tworzenia rolek. Powodzenia w podnoszeniu jakości Twoich rolek! Gdybyś miał/a jakieś pytania, napisz do mnie na karolina@bestin.media i przeczytaj nasz wpis na temat wyboru między rolkami a relacjami! Natomiast jeśli interesują Cię reklamy Instagram, zobacz naszą ofertę!

Sprawdź również
Słowniczek marketingowy Z

Słownik marketingowy Z

Zgłoszenia spam – liczba zgłoszeń dotyczących działalności danej firmy. Ma wpływ na reputację marki. Złoty krąg – oscyluje wokół 3 pytań: Co – obszar, jakim

Czytaj więcej »