Jak podłączyć kartę do konta reklamowego TikToka okładka

Jak podłączyć kartę do konta reklamowego TikToka? – instrukcja

Jak każda platforma, TikTok również daje możliwość twórcom do promowania się oraz reklamowania. Służy do tego TikTok for Buisness, narzędzie dla twórców, które ułatwia wykonywanie firmowych działań na przestrzeni TikToka. Jak podłączyć kartę do konta reklamowego TikToka?

Jak włączyć konto biznesowe?

To bardzo proste. Z poziomu widoku profilu, naciśnij trzy równoległe paski w prawnym, górnym rogu ekranu. Następnie wybierz ,,Ustawienia i prywatność”, ,,Zarządzaj kontem”, a na końcu ,,Przełącz się na Konto Biznesowe”. Co zmieni przełączenie konta na biznesowe?

  • rozszerzone dane statystyczne;
  • dostęp do biznesowych dźwięków;
  • zarządzanie TikTokiem z poziomu biznesowego;
  • możliwość reklamowania się.

Jak podłączyć kartę do konta reklamowego TikToka?

Niezbędne dla naszego promowania się na TikToku jest podłączenie karty, z której ściągane będą opłaty za poszczególne reklamy. Poniżej przedstawiamy Wam szczegółową instrukcję, jak wykonać ten krok.

  1. Otwórz w nowej karcie link https://ads.tiktok.com/i18n/login? redirect=https%3A%2F%2Fads.tiktok.com%2Fi18n%2Fhome, następnie kliknij ,,log in with tiktok”.

Jak podłączyć kartę do konta reklamowego TikToka okładka

2. Następnie wybierz drugą opcję i wpisz dane:

3. Kliknij “J”. Wtedy rozwinie się lista, a z niej wybierz zakładkę ,,payment”.

4. Kliknij w ,,add a new payment method”

5. Po uzupełnieniu danych z party wybierz ,,submit” i gotowe 🙂

Mam nadzieję, że wpis okazał się dla Ciebie przydatny i wiesz już, jak podpiąć kartę do konta reklamowego TikToka. Jeśli masz jakieś pytania, śmiało pisz na maja@bestin.media. Przeczytaj także nasz wpis o wykorzystaniu TikToka w marketingu! Natomiast jeśli interesują Cię reklamy TikTok, zobacz naszą ofertę!

Sprawdź również