Poznaj załogę
Bestin.media

Maciej Kubiak

Jestem założycielem firmy bestin.media. Chciałem stworzyć markę, która będzie cichym przewodnikiem w świecie digitalu. Markę, w której będą pracować ludzie z pasją, wysokim poziomem wiedzy, zrozumienia i empatii. Dlaczego bestin.media? Pracujemy na to, aby być najlepsi w mediach. 😊
Jestem marketerem – praktykiem, którego kompetencje potwierdzają certyfikaty Dimaq Basic oraz Dimaq Profesional – sygnowane przez międzynarodową organizację standaryzującą wiedzę marketingową – IAB.

Oto mój zespół:

Oliwia Kwiatkowska
Operations Manager/Specjalista ds. PPC

Posiada Certyfikat Dimaq Professional

Jest doświadczoną marketerką wywodzącą się z przestrzeni Social Mediowej. Dzięki swojemu zaangażowaniu i pracowitości ma moc wydłużania doby. Korzystają na tym nasi Klienci, którzy mogą spać spokojnie. Oliwia błyskawicznie powiększa swoje kompetencje i uważa, że nie ma rzeczy niemożliwych.

Kontakt: oliwia@bestin.media

Karolina Kubiak
Content Managerka

Posiada Certyfikat Dimaq Professional

Karolina to twórczyni, która ma niezwykle bystrą perspektywę, dzięki czemu nie tylko tworzy wyjątkowe kreacje, ale również jest w stanie trafnie zwrócić uwagę na słabe strony w strategiach marketingowych. Karolina to autorka świetnie sprzedającego się ebooka „Nie każdy zrobi biznes w internecie”.

Kontakt: karolina@bestin.media

Anna Grześkowiak
Specjalistka ds. PPC

Posiada Certyfikat Dimaq Professional

Ania to przykład, że nie tylko komputery mają zdolność szybkiej analizy danych i uczenia się nowych rzeczy. Nikt tak jak ona, nie potrafi w sprawny, syntetyczny i celny sposób rozpatrywać kampanii reklamowych. Jej mocną stroną jest doskonała znajomość narzędzi marketingowych oraz olbrzymia przenikliwość w analizie. Jej specjalnością są reklamy w wyszukiwarce Google.

Kontakt: anna@bestin.media

Sylwia Danielewska
New Business Manager

Doświadczona opiekunka i doradczyni klienta z wyjątkowo przenikliwym oraz empatycznym podejściem do realizowanych projektów. Sylwia jest skupiona na celu, uporządkowana i ceni partnerskie podejście do relacji w biznesie. Dzięki swojemu optymizmowi i konsekwentnemu działaniu potrafi doradzić skuteczne rozwiązanie na digitalowe problemy.
Zachęcam do konsultacji z Sylwią.

Kontakt: sylwia@bestin.media

Jędrzej Ryster
Specjalista ds. SEO/PPC

Jędrzej swoją przygodę z Internetem rozpoczął jako dziennikarz sportowy. Jego copywriterskie doświadczenie skierowało go do agencji zajmującej się pozycjonowaniem. Karierę w bestin.media rozpoczął od stażu jako młodszy specjalista ds. serwisu stron internetowych. Przez swoje zaangażowanie i pasje, potrafi dostrzec złożoność i zależności dot. pozycji stron i w tym kierunku kieruje swoją karierę.

Kontaktjedrzej@bestin.media

Paulina Bączek
Graficzka

Jestem pewien, że nikt nie napisał tak dobrej aplikacji do pracy jak Paulina. Na początku wspomniałem, że szukam osób entuzjastycznych, mocnych merytorycznie i dobrych, taka właśnie jest Paulina. Jej prace są nie tylko estetyczne i mają dobry warsztat, ale przede wszystkim widać w nich dużą wiedzę marketingową. Swoją kreatywność i wyczucie przelewa na każdy projekt, jaki wykonuje.

Kontakt: paulina@bestin.media

Oksana Ravliv
Social Media Expert

Oksana to pełna energii, uśmiechu i pasji ekspertka specjalizująca się w Mediach Społecznościowych. Doskonale wie w jaki sposób pogodzić trendy, wartościowy przekaz, „rozmawiać” z algorytmami i przygotować kreację dopasowaną do przyjętej strategii. Śledzenie jej prac to czysta przyjemność.

Kontakt: oksana@bestin.media

Wspieramy klientów w drodze po wysokie konwersje

Nasz zespół ilustracja
Bezpieczeństwo

Z nami możesz liczyć na spokojną i harmonijną współpracę, która przyniesie
Ci stabilne i trwałe efekty.

Nasz zespół ilustracja
Odpowiedzialność

Możesz liczyć na to, że Twoja kampania marketingowa będzie skrupulatnie zaplanowana i realizowana zgodnie
z ustalonymi celami.

Nasz zespół ilustracja
Rzetelność

Działamy systematycznie i z pełnym zaangażowaniem, aby Twój biznes rósł i rozwijał się w sposób zrównoważony.

Dołącz do firm, które nam zaufały

Fala